Προβολέας χρώμα + Λευκό LED 30W υπαίθρια. Δύναμη 30W ( RGB χρώματα ). Η επιλογή του χρώματος γίνεται με τηλεχειριστήριο. Το λευκό φως : από 2700K σε 6500K. Το τηλεχειριστήριο δεν περιλαμβάνεται. Διαστάσεις : 228 x 189 x 41 mm. Τελειώστε : μαύρο. Δείκτης προστασίας : IP65 ( για εξωτερική χρήση ). Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος συμπεριλαμβανόμενη. Τεχνολογία LED. Τάξη ενεργειακής απόδοσης A+.
Ασφαλής πληρωμή με πιστωτική κάρτα ή τραπεζικό έμβασμα.
Αποστολή σε 2 έως 5 ημέρες με παρακολούθηση παράδοσης.
Έχετε 14 ημέρες από την παραλαβή για να πραγματοποιήσετε επιστροφή, σύμφωνα με το δικαίωμα υπαναχώρησης.
Προβολέας χρώμα + Λευκό LED 30W υπαίθριος
| Ανιχνευτής | Δεν |
| Εξωτερικό φινίρισμα | Μαύρο |
| Κατανάλωση ισχύος | 30W |
| Dimmable | Ναι, με τηλεχειρισμό |
| Θερμοκρασία χρώματος | RGB + Λευκό |
| Το χρώμα του φωτός | RGB + Λευκό (2700°K 6500°K) |
| Γωνία ανοίγματος | 112° |
| Διαστάσεις (L x I x H) | 228 x 189 x 41 mm |
| Μήκος καλωδίου | 40 cm / 3G 0.5 mm2 |
| Θεωρητική διάρκεια ζωής των ΟΔΗΓΉΣΕΩΝ | 30.000 H |
| Χαρακτηριστικά | Κατηγορία Ι |
| Τάση | 85/265V ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ |
| Υλικά | Γυαλιού + Αλουμινίου |
| Πιστοποίηση | CE / ROHS / ΤΟ EMC |
| Προστασία IP | 65 |
| Προστασία IK | 08 |
| Συμβατό με | Το RF μακρινό 7649 |
| Καθαρό Βάρος | 0,929 Kg |
| Συσκευασία | Κουτί |
για να ανταποκριθεί σε ένα απαιτητικό πελατολόγιο, προσφέρουμε τώρα το πρίζες και διακόπτες, high-end, σχεδιασμός και κομψό, σε brushed ορείχαλκου και ματ ατσάλι.
Αποστολή με GLS ή Colissimo.
Με την υπηρεσία, κάντε Κλικ στο κουμπί και να Συλλέγουν , μπορείτε άμεσα να δώσετε την παραγγελία σας ηλεκτρονικά και να παραλάβετε σας προϊόντα στο Στρασβούργο. Ένα E-Mail θα σταλεί σε σας όταν η παραγγελία σας είναι έτοιμη.
Μπορεί επίσης να σας αρέσουν