Projektorn färg + Vit 100W LED utanför. Effekt 100W ( RGB-färger ). Valet av färg är gjort med en fjärrkontroll. Vitt ljus : från 2700K till 6500K. Fjärrkontroll ingår inte. Mått : 410 x 330 x 62 mm. Finish : svart. Index av skydd : IP65 ( för utomhusbruk ). Strömförsörjning ingår. LED-teknik. Energieffektivitetsklass A+.
Säker betalning med kreditkort eller banköverföring.
Leverans inom 2 till 5 dagar med spårbar leverans.
Du har 14 dagar efter mottagandet att göra en retur, i enlighet med ångerrätten.
Projektorn färg + Vit 100W LED utomhus
| Detektor | Inte |
| Exteriör finish | Svart |
| Strömförbrukning | 100W |
| Dimbar | Ja, med fjärrkontroll |
| Färg-temperatur | RGB + Vit |
| Färgen på ljuset | RGB + Vit (2700°K till 6500°K) |
| Vinkel öppning | 112° |
| Mått (L x i x H) | 410 x 330 x 62 mm |
| Kabel längd | 85 cm / 3G-1.0 mm2 |
| Teoretisk livslängd på LED | 30.000 H |
| Funktioner | Klass I |
| Spänning | 100/240V AC |
| Material | Glas + Aluminium |
| Certifiering | CE / ROHS / EMC |
| IP-Skydd | 65 |
| Skydd IK | 08 |
| Kompatibel med | RF-fjärrkontroll 7649 |
| Netto Vikt | 4.08 Kg |
| Förpackning | Box |
för att möta en krävande kundkrets, erbjuder vi nu de uttag och strömbrytare, avancerade, design och elegant, i borstad mässing och borstad stål.
Frakt med schenker privpak eller Colissimo.
Med tjänsten, Klicka här & Hämta , du kan direkt göra en beställning på nätet och komma och hämta upp dina produkter i Strasbourg. Ett E-Postmeddelande kommer att skickas till dig när din beställning är klar.
Du kanske också gillar