Δεν θερμότητα. Υποδοχή B22. Τεχνολογία LED. Ενεργειακή κλάση Α
Ασφαλής πληρωμή με πιστωτική κάρτα ή τραπεζικό έμβασμα.
Αποστολή σε 2 έως 5 ημέρες με παρακολούθηση παράδοσης.
Έχετε 14 ημέρες από την παραλαβή για να πραγματοποιήσετε επιστροφή, σύμφωνα με το δικαίωμα υπαναχώρησης.
Βολβός των ΟΔΗΓΉΣΕΩΝ B22 8W Ίνα 2700 Kelvin 1150 μονάδα λούμεν θερμό λευκό
| Υποδοχή | B22 |
| Μονάδες λούμεν | 1150 |
| Κατανάλωση ισχύος | 8W |
| Dimmable | Δεν |
| Θερμοκρασία χρώματος | 2700°K |
| Το χρώμα του φωτός | Θερμό λευκό |
| Ευρετήριο αναπαραγωγή χρωμάτων (IRC) | Περισσότερο από το 80 |
| Γωνία ανοίγματος | 300° |
| Διασκορπιστής | Παγωμένο |
| Μορφή | κλασικό |
| Διαστάσεις (Ø x H) | Ø60 x 107 mm |
| Θεωρητική διάρκεια ζωής των ΟΔΗΓΉΣΕΩΝ | 30.000 H |
| Τάση | 220/240V ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ |
| Υλικά | Γυαλιού + Αλουμινίου |
| Πιστοποίηση | CE / ROHS / ΤΟ EMC |
| Προστασία IP | 40 |
| Καθαρό Βάρος | 0,039 Kg |
| Συσκευασία | Κυψέλη |
| Κώδικας Φραγμών | 3701124413536 |
Προσφέρουμε, επίσης, συνδετήρες WAGO.
Χρειάζεστε βοήθεια; ( Είμαστε εδώ για να σας συμβουλεύσει ! )
Προσφέρουμε παραδόσεις σχετικά με τη μέτρηση.
Παράδοση : Colissimo 48H, GLS 24 / 48 ΏΡΕΣ ή κάντε Κλικ στο κουμπί και να Συλλέγουν ( ΣΤΡΑΣΒΟΎΡΓΟ )
Για να ανταποκριθεί σε ένα απαιτητικό πελατολόγιο, προσφέρουμε τώρα το πρίζες και διακόπτες, high-end, σχεδιασμός και κομψό, σε brushed ορείχαλκου ή ματ ατσάλι.
Μπορεί επίσης να σας αρέσουν
Δεν θερμότητα. Υποδοχή B22. Τεχνολογία LED. Ενεργειακή κλάση Α
check_circle
check_circle