Δεν θερμότητα. Υποδοχή B22. Τεχνολογία LED. Ενεργειακή κλάση Α
Ασφαλής πληρωμή με πιστωτική κάρτα ή τραπεζικό έμβασμα.
Αποστολή σε 2 έως 5 ημέρες με παρακολούθηση παράδοσης.
Έχετε 14 ημέρες από την παραλαβή για να πραγματοποιήσετε επιστροφή, σύμφωνα με το δικαίωμα υπαναχώρησης.
Λάμπα φωτός των ΟΔΗΓΉΣΕΩΝ B22 10W Παγωμένο 4000 Kelvin 880 μονάδες λούμεν λευκού φωτός
| Υποδοχή | B22 |
| Μονάδες λούμεν | 1650 |
| Κατανάλωση ισχύος | 12W |
| Dimmable | Δεν |
| Θερμοκρασία χρώματος | 2700°K |
| Το χρώμα του φωτός | Θερμό λευκό |
| Ευρετήριο αναπαραγωγή χρωμάτων (IRC) | Περισσότερο από το 80 |
| Γωνία ανοίγματος | 300° |
| Διασκορπιστής | Παγωμένο |
| Μορφή | κλασικό |
| Διαστάσεις (Ø x H) | Ø72 x 132 mm |
| Θεωρητική διάρκεια ζωής των ΟΔΗΓΉΣΕΩΝ | 30.000 H |
| Τάση | 220/240V ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ |
| Υλικά | Γυαλιού + Αλουμινίου |
| Πιστοποίηση | CE / ROHS / ΤΟ EMC |
| Προστασία IP | 40 |
| Καθαρό Βάρος | 0,049 Kg |
| Συσκευασία | Κυψέλη |
| Κώδικας Φραγμών | 3701124414854 |
Προσφέρουμε, επίσης, συνδετήρες WAGO.
Χρειάζεστε βοήθεια; ( Είμαστε εδώ για να σας συμβουλεύσει ! )
Προσφέρουμε παραδόσεις σχετικά με τη μέτρηση.
Παράδοση : Colissimo 48H, GLS 24 / 48 ΏΡΕΣ ή κάντε Κλικ στο κουμπί και να Συλλέγουν ( ΣΤΡΑΣΒΟΎΡΓΟ )
Για να ανταποκριθεί σε ένα απαιτητικό πελατολόγιο, προσφέρουμε τώρα το πρίζες και διακόπτες, high-end, σχεδιασμός και κομψό, σε brushed ορείχαλκου ή ματ ατσάλι.
Μπορεί επίσης να σας αρέσουν
Δεν θερμότητα. Υποδοχή B22. Τεχνολογία LED. Ενεργειακή κλάση Α
check_circle
check_circle