Δεν θερμότητα. Υποδοχή Ε27. Τεχνολογία LED. Ενεργειακή κλάση Α
Ασφαλής πληρωμή με πιστωτική κάρτα ή τραπεζικό έμβασμα.
Αποστολή σε 2 έως 5 ημέρες με παρακολούθηση παράδοσης.
Έχετε 14 ημέρες από την παραλαβή για να πραγματοποιήσετε επιστροφή, σύμφωνα με το δικαίωμα υπαναχώρησης.
Λάμπα LED R63 E27 6W 4000 Kelvin λευκό φως, 630 μονάδων λούμεν
| Τύπος | R63 |
| Υποδοχή | E27 |
| Μονάδες λούμεν | 630 |
| Κατανάλωση ισχύος | 7W |
| Dimmable | Δεν |
| Θερμοκρασία χρώματος | 4000°Κ |
| Το χρώμα του φωτός | Ουδέτερο λευκό |
| Ευρετήριο αναπαραγωγή χρωμάτων (IRC) | Περισσότερο από το 80 |
| Γωνία ανοίγματος | 100° |
| Διασκορπιστής | Παγωμένο |
| Μορφή | Σημείο |
| Διαστάσεις (Ø x H) | Ø63 x 102mm |
| Θεωρητική διάρκεια ζωής των ΟΔΗΓΉΣΕΩΝ | 30.000 H |
| Τάση | 220/240V ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ |
| Υλικό | PC + Αργίλιο |
| Πιστοποίηση | CE / ROHS / ΤΟ EMC |
| Προστασία IP | 40 |
| Καθαρό Βάρος | 0,040 Kg |
| Συσκευασία | Κουτί |
Προσφέρουμε επίσης υποδοχές με υποδοχές E27 και συνδετήρες WAGO.
Χρειάζεστε βοήθεια; ( Είμαστε εδώ για να σας συμβουλεύσει ! )
Προσφέρουμε παραδόσεις σχετικά με τη μέτρηση.
Παράδοση : Colissimo 48H, GLS 24 / 48 ΏΡΕΣ ή κάντε Κλικ στο κουμπί και να Συλλέγουν ( ΣΤΡΑΣΒΟΎΡΓΟ )
Για να ανταποκριθεί σε ένα απαιτητικό πελατολόγιο, προσφέρουμε τώρα το πρίζες και διακόπτες, high-end, σχεδιασμός και κομψό, σε brushed ορείχαλκου ή ματ ατσάλι.
Μπορεί επίσης να σας αρέσουν
Δεν θερμότητα. Υποδοχή Ε27. Τεχνολογία LED. Ενεργειακή κλάση Α
check_circle
check_circle