Προβολέας χρώμα + Λευκό LED 50W εξωτερικό. Δύναμη 50W ( RGB χρώματα ). Η επιλογή του χρώματος γίνεται με τηλεχειριστήριο. Το λευκό φως : από 2700K σε 6500K. Το τηλεχειριστήριο δεν περιλαμβάνεται. Διαστάσεις : 320 x 250 x 55 mm. Τελειώστε : μαύρο. Δείκτης προστασίας : IP65 ( για εξωτερική χρήση ). Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος συμπεριλαμβανόμενη. Τεχνολογία LED. Τάξη ενεργειακής απόδοσης A+.
Ασφαλής πληρωμή με πιστωτική κάρτα ή τραπεζικό έμβασμα.
Αποστολή σε 2 έως 5 ημέρες με παρακολούθηση παράδοσης.
Έχετε 14 ημέρες από την παραλαβή για να πραγματοποιήσετε επιστροφή, σύμφωνα με το δικαίωμα υπαναχώρησης.
Προβολέας χρώμα + Λευκό LED 50W υπαίθριος
| Ανιχνευτής | Δεν |
| Εξωτερικό φινίρισμα | Μαύρο |
| Κατανάλωση ισχύος | 50W |
| Dimmable | Ναι, με τηλεχειρισμό |
| Θερμοκρασία χρώματος | RGB + Λευκό |
| Το χρώμα του φωτός | RGB + Λευκό (2700°K 6500°K) |
| Ευρετήριο αναπαραγωγή χρωμάτων (IRC) | Περισσότερο από το 80 |
| Γωνία ανοίγματος | 112° |
| Διαστάσεις (L x I x H) | 320 x 250 x 55 mm |
| Μήκος καλωδίου | 40cm 3G 0.75 mm2 |
| Θεωρητική διάρκεια ζωής των ΟΔΗΓΉΣΕΩΝ | 30.000 H |
| Τάση | 100/240V ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ |
| Υλικά | Γυαλιού + Αλουμινίου |
| Πιστοποίηση | CE / ROHS / ΤΟ EMC |
| Προστασία IP | 65 |
| Προστασία IK | 08 |
| Συμβατό με | Το RF μακρινό 7649 |
| Καθαρό Βάρος | 1,989 Kg |
| Συσκευασία | Κουτί |
για να ανταποκριθεί σε ένα απαιτητικό πελατολόγιο, προσφέρουμε τώρα το πρίζες και διακόπτες, high-end, σχεδιασμός και κομψό, σε brushed ορείχαλκου και ματ ατσάλι.
Αποστολή με GLS ή Colissimo.
Με την υπηρεσία, κάντε Κλικ στο κουμπί και να Συλλέγουν , μπορείτε άμεσα να δώσετε την παραγγελία σας ηλεκτρονικά και να παραλάβετε σας προϊόντα στο Στρασβούργο. Ένα E-Mail θα σταλεί σε σας όταν η παραγγελία σας είναι έτοιμη.
Μπορεί επίσης να σας αρέσουν