Projector kleur + Wit LED 50W buitenkant. Vermogen 50W ( RGB kleuren ). De keuze van de kleur is het gedaan met een afstandsbediening. Wit licht : van 2700K tot 6500K. Afstandsbediening niet meegeleverd. Afmetingen : 320 x 250 x 55 mm. Afwerking : zwart. Index van bescherming : IP65 ( voor gebruik buiten ). Voeding opgenomen. LED-technologie. Energie-efficiëntie klasse A+.
Veilige betaling via creditcard of bankoverschrijving.
Verzending binnen 2 tot 5 dagen met gevolgde levering.
U heeft 14 dagen na ontvangst om een retour te sturen, overeenkomstig het herroepingsrecht.
Projector kleur + Wit LED 50W openlucht
| Detector | Niet |
| Afwerking | Zwart |
| Energieverbruik | 50W |
| Dimbaar | Ja met afstandsbediening |
| De temperatuur van de kleur | RGB + Wit |
| De kleur van het licht | RGB + Wit (2700°K tot 6500°K) |
| Index kleurweergave (IRC) | Meer dan 80 |
| Hoek opening | 112° |
| Afmetingen (L x I x H) | 320 x 250 x 55 mm |
| Kabel lengte | 40cm 3G, 0,75 mm2 |
| De theoretische levensduur van de LED | 30.000 Uur |
| Spanning | 100/240V AC |
| Materialen | Glas + Aluminium |
| Certificering | CE / ROHS / EMC |
| IP Bescherming | 65 |
| IK bescherming | 08 |
| Compatibel met | RF afstandsbediening 7649 |
| Netto Gewicht | 1,989 Kg |
| Verpakking | Doos |
om te reageren op een veeleisende clientèle, bieden wij nu de stopcontacten en schakelaars, high-end ontwerp en chique, in geborsteld messing geborsteld staal.
Verzending met GLS of Colissimo.
Met de dienst Click & Collect , kunt u direct online bestellen en afhalen van uw producten in Straatsburg. Een E-Mail naar u worden verzonden wanneer uw bestelling klaar is.
Je bent misschien ook geïnteresseerd in