Το ΟΔΗΓΗΜΈΝΟ επίκεντρο, ΟΔΉΓΗΣΕ στις σιδηροδρομικές λευκό 35W 3000 Kelvin 3025 μονάδα λούμεν ( 3 φάσεις ) - θερμό Λευκό ( 3000 Kelvin ). Δύναμη 35W ( 3025 μονάδα λούμεν ). Γωνία πρότυπα άνοιγμα ( 24 βαθμού ). Διάμετρος: 8.8 cm. Τοποθέτηση Ραγών 3-φάσεων. Τεχνολογία LED. Ενεργειακή κλάση Α+
Ασφαλής πληρωμή με πιστωτική κάρτα ή τραπεζικό έμβασμα.
Αποστολή σε 2 έως 5 ημέρες με παρακολούθηση παράδοσης.
Έχετε 14 ημέρες από την παραλαβή για να πραγματοποιήσετε επιστροφή, σύμφωνα με το δικαίωμα υπαναχώρησης.
Το ΟΔΗΓΗΜΈΝΟ επίκεντρο, ΟΔΉΓΗΣΕ στις σιδηροδρομικές λευκό 35W 3000 Kelvin 3025 μονάδα λούμεν ( 3 φάσεις )
| Εξωτερικό φινίρισμα | Λευκό |
| Μονάδες λούμεν | 3025 |
| Κατανάλωση ισχύος | 35W |
| Dimmable | Δεν |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3000°K |
| Το χρώμα του φωτός | Θερμό λευκό |
| Ευρετήριο αναπαραγωγή χρωμάτων (IRC) | Περισσότερο από το 80 |
| Γωνία ανοίγματος | 24° |
| Διευθετήσιμη | Ναι |
| Διαστάσεις (Ø) | Ø88 mm |
| Θεωρητική διάρκεια ζωής των ΟΔΗΓΉΣΕΩΝ | 30.000 H |
| Χαρακτηριστικά | Κατηγορία Ι |
| Τάση | 180/265V ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ |
| Υλικό | PC + Αργίλιο |
| Πιστοποίηση | CE / ROHS / ΤΟ EMC |
| Προστασία IP | 20 |
| Το Είδος της Στερέωσης | Σιδηροδρομικές |
| Καθαρό Βάρος | 0,784 Kg |
| Συσκευασία | Κουτί |
για να ανταποκριθεί σε ένα απαιτητικό πελατολόγιο, προσφέρουμε τώρα το πρίζες και διακόπτες, high-end, σχεδιασμός και κομψό, σε brushed ορείχαλκου και ματ ατσάλι.
Αποστολή με GLS ή Colissimo.
Με την υπηρεσία, κάντε Κλικ στο κουμπί και να Συλλέγουν , μπορείτε άμεσα να δώσετε την παραγγελία σας ηλεκτρονικά και να παραλάβετε σας προϊόντα στο Στρασβούργο. Ένα E-Mail θα σταλεί σε σας όταν η παραγγελία σας είναι έτοιμη.
Μπορεί επίσης να σας αρέσουν