Βολβός των ΟΔΗΓΉΣΕΩΝ B22 κλασικό Ίνα Παγωμένο 10W 3000 Kelvin θερμό λευκό 880 μονάδων.Δύναμη : 8W ( 880 μονάδων λούμεν ) δεν θερμαίνει. Υποδοχή B22. Διαστάσεις : Ø60 x 106 mm. Θερμοκρασία χρώματος 3000 Kelvin ( θερμό Λευκό ) Τεχνολογία LED. Ενεργειακή κλάση Α
Ασφαλής πληρωμή με πιστωτική κάρτα ή τραπεζικό έμβασμα.
Αποστολή σε 2 έως 5 ημέρες με παρακολούθηση παράδοσης.
Έχετε 14 ημέρες από την παραλαβή για να πραγματοποιήσετε επιστροφή, σύμφωνα με το δικαίωμα υπαναχώρησης.
Βολβός των ΟΔΗΓΉΣΕΩΝ B22 κλασικό Ίνα Παγωμένο 10W 3000 Kelvin θερμό λευκό 880 μονάδων λούμεν
| Υποδοχή | B22 |
| Μονάδες λούμεν | 880 |
| Κατανάλωση ισχύος | 10W |
| Dimmable | Δεν |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3000 Kelvin |
| Το χρώμα του φωτός | Θερμό λευκό |
| Ευρετήριο αναπαραγωγή χρωμάτων (IRC) | Περισσότερο από το 80 |
| Γωνία ανοίγματος | 220° |
| Διασκορπιστής | Παγωμένο |
| Μορφή | Κλασικό |
| Διαστάσεις (Ø x H) | Ø60 x 106 mm |
| Θεωρητική διάρκεια ζωής των ΟΔΗΓΉΣΕΩΝ | 30.000 H |
| Τάση | 220/240V ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ |
| Υλικά | PC + Αργίλιο |
| Πιστοποίηση | CE / ROHS / ΤΟ EMC |
| Προστασία IP | 40 |
| Καθαρό Βάρος | 0.041 Kg |
| Συσκευασία | Κυψέλη |
Προσφέρουμε, επίσης, συνδετήρες WAGO.
Χρειάζεστε βοήθεια; ( Είμαστε εδώ για να σας συμβουλεύσει ! )
Προσφέρουμε παραδόσεις σχετικά με τη μέτρηση.
Παράδοση : Colissimo 48H, GLS 24 / 48 ΏΡΕΣ ή κάντε Κλικ στο κουμπί και να Συλλέγουν ( ΣΤΡΑΣΒΟΎΡΓΟ )
Για να ανταποκριθεί σε ένα απαιτητικό πελατολόγιο, προσφέρουμε τώρα το πρίζες και διακόπτες, high-end, σχεδιασμός και κομψό, σε brushed ορείχαλκου ή ματ ατσάλι.
Μπορεί επίσης να σας αρέσουν
Βολβός των ΟΔΗΓΉΣΕΩΝ B22 κλασικό Ίνα Παγωμένο 10W 3000 Kelvin θερμό λευκό 880 μονάδων.Δύναμη : 8W ( 880 μονάδων λούμεν ) δεν θερμαίνει. Υποδοχή B22. Διαστάσεις : Ø60 x 106 mm. Θερμοκρασία χρώματος 3000 Kelvin ( θερμό Λευκό ) Τεχνολογία LED. Ενεργειακή κλάση Α
check_circle
check_circle