Δεν θερμότητα. Υποδοχή Ε27. Τεχνολογία LED. Ενεργειακή κλάση Α
Ασφαλής πληρωμή με πιστωτική κάρτα ή τραπεζικό έμβασμα.
Αποστολή σε 2 έως 5 ημέρες με παρακολούθηση παράδοσης.
Έχετε 14 ημέρες από την παραλαβή για να πραγματοποιήσετε επιστροφή, σύμφωνα με το δικαίωμα υπαναχώρησης.
Βολβός των ΟΔΗΓΉΣΕΩΝ PAR30 E27 12W 4000 Kelvin λευκό φως 950 μονάδων λούμεν
| Τύπος | PAR30 |
| Υποδοχή | E27 |
| Μονάδες λούμεν | 950 |
| Κατανάλωση ισχύος | 12W |
| Dimmable | Δεν |
| Θερμοκρασία χρώματος | 4000°Κ |
| Το χρώμα του φωτός | Ουδέτερο λευκό |
| Ευρετήριο αναπαραγωγή χρωμάτων (IRC) | Περισσότερο από το 80 |
| Γωνία ανοίγματος | 45° |
| Μορφή | Σημείο |
| Διαστάσεις (Ø x H) | Ø96 x 94 mm |
| Θεωρητική διάρκεια ζωής των ΟΔΗΓΉΣΕΩΝ | 30.000 H |
| Τάση | 180/260V ΣΤΟ ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ |
| Υλικό | PC + Αργίλιο |
| Πιστοποίηση | CE / ROHS / ΤΟ EMC |
| Προστασία IP | 65 |
| Καθαρό Βάρος | 0,100 Kg |
| Συσκευασία | Κουτί |
Προσφέρουμε επίσης υποδοχές με υποδοχές E27 και συνδετήρες WAGO.
Χρειάζεστε βοήθεια; ( Είμαστε εδώ για να σας συμβουλεύσει ! )
Προσφέρουμε παραδόσεις σχετικά με τη μέτρηση.
Παράδοση : Colissimo 48H, GLS 24 / 48 ΏΡΕΣ ή κάντε Κλικ στο κουμπί και να Συλλέγουν ( ΣΤΡΑΣΒΟΎΡΓΟ )
Για να ανταποκριθεί σε ένα απαιτητικό πελατολόγιο, προσφέρουμε τώρα το πρίζες και διακόπτες, high-end, σχεδιασμός και κομψό, σε brushed ορείχαλκου ή ματ ατσάλι.
Μπορεί επίσης να σας αρέσουν
Δεν θερμότητα. Υποδοχή Ε27. Τεχνολογία LED. Ενεργειακή κλάση Α
check_circle
check_circle